Ekonomi

Axess, Özel Taksit İmkanlarıyla Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

Akbank’ın yeni nesil çözümler sunan kartı Axess, taksitli nakit ödeme ve taksitli alışverişlerde ek taksit seçenekleriyle fark yaratıyor. ‘Axess ile İyi Yaşayın’ ödemelerini Juzdan üzerinden dilediği gibi yönetir.

Akbank, Axess’in yeni reklam sinemasıyla ekranlara getirdiği ‘Taksit İste ve Ek Taksit’ özellikleriyle alışveriş ödemelerine özel fırsatlar sunuyor. Axess sahipleri, nakit ödemelerini Juzdan ve Akbank Portable üzerinden taksitlendirebildiği gibi, taksitli alışverişlerinde ek taksit avantajından da yararlanabiliyor. Axess, başrolünde Gülse Birsel’in yer aldığı yeni sinemasıyla alışveriş deneyimini ve bütçesini en verimli şekilde yönetmek isteyenleri ‘Axess ile İyi Yaşama Kulübü’ne davet ediyor.

Axess’in ‘Taksit İste’ özelliği ile peşin alışverişlerde 18 ay sonraya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. ‘Ek Taksit’ özelliği ile taksitli alışverişlerde 16 aya varan taksitlerden faydalanmak mümkün. Ayrıca, tek talimatla belirlenen fiyatın üzerindeki kredi kartı harcamaları, peşin alışverişlerden sonra otomatik olarak taksitlendirilebilir. Axess’e özel taksit fırsatlarından yararlanmak için Juzdan, Akbank İnternet veya Akbank Mobil’e giriş yapmanız veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni aramanız yeterli. Sektörel sınırlamalar, taksit sayıları ve diğer detaylar için axess.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberarnavutkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu