Haber

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Oyunu Oynadı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, oyunu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde oynadı. Başkan Aktaş, “Halkımızın yoğun bir ilgisi ve endişesi olduğunu görüyoruz. Vatandaş ne derse desin bizi aşar.”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde oyunu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ndeki 1056 numaralı sandıkta kullandı. Eşi Sevinç, oğlu Safa Hilmi ve kızı Sıla Aktaş ile birlikte oy kullanmaya gelen Önder Aktaş, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Önce seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Önder Aktaş, “Demokrasinin gereği olarak bugün herkes sandığa gitti ve tercihini yaptı. Ben de eşim, oğlum ve kızımla geldim. Kızım ilk sandığa gittiği için Onun bir heyecanı daha var.Seçim sürecinde her siyasi parti sahayı gezerek sıkıntısını giderdi.Heyecanını anlattı.Biz de yaptıklarımızı ve yapacağımızı anlattık.Sonunda millet karar verecek.Herkesin bir oyu var. Sandık görevlerinden aldığım bilgiye göre katılım çok iyi hatta saat 11.00 itibariyle bazı sandıklarda yüzde 80 katılım sağlandığı söyleniyor. İnşallah Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı muvaffak olur ama vatandaş ne derse desin bizi aşar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu