Yaşam

Çöp Adam 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çöp Adam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin 17. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

çöp adam OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 30 Kasım 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün yazdığı drama Türk televizyon dizisidir. Çöp Adam 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çöp Adam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin 17. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan dizinin 16. bölümünün ardından 17. bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Şimdi ise yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

STANDART MAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İpek’in gelişinden sonra yaşananlar Peri ve Tamer arasında gerilim yaratır. Konağa döndüklerinde ise onları kötü bir sürpriz daha beklemektedir. Tamer’in kendisine karşı olduğunu hisseden Peri, ani bir patlamayla ani bir adım atar. Kendisi için acı bir ana tanık olan Berrin, onu teselli edebilecek tek kişinin yanına gider.

Dilber, Yavuz ve Meryem’i telafi etmek için bir plan yapar. Bülent, Dilber’den kurtulmak için farklı bir plan hazırlamaktadır. Ertesi sabah Selim otelde gördükleri karşısında şok olurken Peri, kahvaltı masasında beklenmedik biriyle karşılaşır. Konutta gerilim tırmanırken, konak sakinleri asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizdir.

HAYIR KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; Tamer ve Peri’nin sıra dışı bir biçimde karşılaşan ve tehlikeli bir oyunun tuzağına düşen sırlarla dolu hikâyesini anlatıyor.

STANDART PERSONEL

Engin Altan Düzyatan

Elçin Sangu

Sedef Avcı

Füsun Demirel

Salih Kalyon

Elçin Afacan,

Ali Yoğurtçuoğlu

Hülya Şen

Cankat Aydos

Büşra Cam

seyda terzioğlu

Eylül Ugan

Sinan Albayrak

Güliza Nisa Uray

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu