Haber

Depremzedelere ‘Yerinde Dönüşüm’ Projesi İçin Teşekkürler

Depremzedeler, deprem bölgesinin hızla toparlanması için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın başlattığı ‘Yerinde Dönüşüm’ projesine teşekkür etti.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın ALO 181 Çağrı Merkezi’ni arayan depremzedeler, ‘Yerinde Dönüşüm’ projesi ile evlerine ve işyerlerine kavuşma fırsatı buldukları için sevinçlerini dile getirdiler. Vatandaşlar, ALO 181 çalışanları aracılığıyla bu imkanı sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür etti. Kısa sürede evlerine ulaşma hayallerini gerçekleştirecek olan ‘Yerinde Dönüşüm’ projesiyle tüm umutların yeşerdiğini belirten depremzedeler, ALO 181 yetkilileriyle yaptıkları toplantıda şunları kaydetti:

“-Yerinde Dönüşüm projesi ev sahibi olmamı kolaylaştıracak bir uygulamadır. Allah Cumhurbaşkanımızdan ve Bakanımız Mehmet Özhaseki’den razı olsun. Gece gündüz demeden canı gönülden Bakanımıza hizmet eden Bakanımıza ve yetkililerine teşekkür ediyoruz. .Bir an için herhangi bir eksiklik hissetmedik.

hiç şüphemiz yok.

Esnaf olarak bu proje ile umutlarım arttı. Felaketten sonra devletin yardımını gördüm, her gece kalkıp namaza kalkıyorum ve devletimiz için dua ediyorum. Devletimize ne kadar minnettar olsak azdır. Hem tam teşekküllü apartman dairelerinde yaşayacağız hem de yeni binalarda yaşayacağız. Bu proje olmasaydı memleketime geri dönemezdim. Sayın Bakanımızdan Allah razı olsun.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu