Takım

F1 Manager 24 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bilhassa F1 tutkunları ve yönetim oyunlarını sevenler tarafından sabırsızlıkla beklenen ve Türkçe dil desteği de olacak F1 Manager 24 oynanış fragmanı ile karşımızda. Ayrıca oyunun çıkış tarihi ve fiyatı da netlik kazandı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: F1 24 Detaylı Oynanış Videosu Yayınlandı


Frontier Developments tarafından hem PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen hem de yayınlanacak olan yeni F1 Manager oyunu, Mart ayı içerisinde duyurulmuştu. Bu yaz mevsiminde çıkacağı söylenen F1 Manager 24 için belirlenen tarih 23 Temmuz 2024 olarak netleştirildi. Ön-siparişe de açılan oyun için bir oynanış fragmanı da yayınlandı.

F1 Manager 24 Oynanış Fragmanı

Tercihen on resmi takımdan birini seçebilecek veya kendimiz bir takım oluşturabileceğiz. Takım yapısından üniforma tasarımına ve logoya kadar her bir şeyi kendimiz özelleştirebileceğiz. Ayrıca doğru personeli ve sürücüleri takımımıza alabilecek ve sponsorlar ile anlaşmalar yapabileceğiz. Hedefimiz ise zafere ulaşmak olacak. Bu bağlamda da bizler yeni zorlu yarışlar, yeni araçlar, yeni takım müdürleri ve güncellenmiş F1 Sprint yarış formatı bekleyecek.

Daha derinlemesine bir yönetimin olacağı oyunda, yeni mentalite sistemi ve dinamik kontrat anlaşmaları ile sürücülerimizin ve personelimizin motivasyonunu üst seviyede tutmaya çalışacağız. Ayrıca iyileştirilmiş rakip takım yapay zekası ile bir önceki oyuna göre dinamik olarak değişen zorluk da bizi bekleyecek.

Son olarak, oyunun Epic Games mağazasındaki fiyatı 585 TL iken, Steam mağazasında 17.99 USD (579.63 TL), PlayStation mağazasında 879 TL ve Xbox mağazasında da 725 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu