Ekonomi

Hamdi Ulukaya Girişimi’ne başvurular devam ediyor

İSTANBUL (IGFA) – Programa katılan girişimlerin yüzde 70’inin dünyaya açılmasını sağlayan Hamdi Ulukaya Girişimi’nin Girişim Destek Programı’na başvurular 27 Kasım’a kadar www.ulukayagirisimi.com üzerinden yapılabilecek.

Bir yıllık Startup Destek Programı kapsamında belirlenen kriterler doğrultusunda uluslararası bir komite tarafından seçilecek 5 girişimin kurucuları, ABD’deki uluslararası yatırımcılarla bir araya gelerek iş fikirlerini ve fikirlerini sunma fırsatı bulacak. küresel pazara erişin. Hamdi Ulukaya İşletme, program kapsamında girişimcilere, alanında uzman ve kendi departmanına yön veren kişilerin mentorluğundan yararlanma fırsatı da sunacak.

Girişimciler ayrıca Chobani başta olmak üzere dünya çapında başarılı şirketlerin yöneticilerinden oluşan bir ağa katılma fırsatına sahip olacak ve ayrıca kendi segmentlerine yönelik profesyonel pazar araştırması desteği sağlanacak. Pazar araştırmasından elde edilen sonuçlar çerçevesinde girişimcilere Hamdi Ulukaya İşletmesi ile birlikte yeni iş geliştirme yollarını hayata geçirebilmeleri için güçlü fırsatlar sunulacak. Programa katılan girişimciler, Chobani’nin New York SoHo’daki Kuluçka Merkezi’nde ABD’de çalıştıkları departmanın üst düzey yöneticileriyle bir araya gelerek şirketlerini büyütme fırsatı yakalayacak. Tüm masraflarının Hamdi Ulukaya İşletmesi tarafından karşılandığı programa başvuruda yabancı dil şartı aranmamaktadır.

haber-zara.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu