Ekonomi

PTT Karabük Genel Müdürü Vali Mustafa Yavuz’u ziyaret etti

PTT Karabük Genel Müdürü Ahmet Karagöz ve beraberindeki heyet, PTT’nin 183’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Mustafa Yavuz’u ziyaret etti.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT’nin vatandaşlara birçok değerli hizmet sunduğunu belirten Yavuz, PTT Teşkilatı’nı ve ilde görev yapan tüm çalışanlarını tebrik etti.

Kurumun yaptığı çalışmalar ve kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi veren PTT Genel Müdürü Karagöz, kabulünden dolayı Yavuz’a teşekkür etti.

KBÜ Rektörü Kırışık Özbekistanlı akademisyenlerle buluştu

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (KABÜSEM) bünyesinde düzenlenen eğitim için Özbekistan’ın Karshi kentine geldi. EkonomiPedagoji Üniversitesi akademisyenleriyle bir araya geldi.

KABÜSEM bünyesinde “Modern Yükseköğretimde Yenilikçi Teknolojiler” ve “Eğitimde Dönüşüm” başlıklarında eğitim alan 14 akademisyenle bir araya gelen Kırışık, işbirliklerinin ve kültürün gelişmesi açısından bu tür etkinliklere büyük önem verdiklerini belirtti. Üniversiteler ve ülkeler arasında birlikte çalışma.

haberergene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu