Yaşam

Wish Stone 1. Bölüm İzle: Wish Stone Son Bölüm One Piece Full İzle

Kanal D ekranlarının yeni dönem dizisi Dilek Taş, dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük ilgi gören dizi heyecanla takip edildi. Dilek Taşı’nın ilk bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için; Dilek Taşı 1. bölüm izleme ekranı.

Dilek Taşı 1.Bölüm İzle

Başrollerinde Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz’ün yer aldığı dizi, Altan Dönmez yönetmenliğinde ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Dilek Taşı’nın ilk bölümünde neler oldu?

Mustafa, eşi Canan ve kızı Cemre ile birlikte İstanbul’un gecekondu mahallesinde yaşam mücadelesi veren bir adamdır. Mustafa’nın otuzlu yaşlarının başındaki eşi Canan’ın ciddi bir rahatsızlığı vardır ve acilen ameliyat olması gerekmektedir. Ancak Mustafa bu ameliyat için gerekli parayı nereden bulacağını bilememektedir. Çalıştığı fabrika grev nedeniyle uzun süredir kapalı ve maaşları ödenmiyor. Mustafa, karısının hayatını kurtarmak için bir analiz bulmak zorundadır.

Hayatında kimseye boyun eğmeyen, kendi şerefi ve haysiyeti için mücadele eden Mustafa, artık yardım istemekten başka seçeneği olmadığını kabul etmek zorundadır. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını talep etmek için yola çıkar. Amacı bu parayı alıp eşinin ameliyatını gerçekleştirmektir. Ancak o gün yaşananlar, Mustafa ve kızı Cemre’nin hayatlarını tamamen değiştirecek olayların başlangıcı olacaktır.

Dilek Taşı’nın son bölümünü izle

DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLEYİN

malkaraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu